İkinci el moda Amerika ve Avrupa’dan sonra artık Türkiye’de!

Henüz Türkiye’de tam anlamıyla yerleşmemiş olsa da, ikinci el kıyafet alışverişi yıllardan beri Amerika ve Avrupalı kadınlar tarafından oldukça benimsenmiş bir kültür. Ekonomik anlamda akıllıca davranan ve stil sahibi kadınların öncülüğünde başlamış bu akım, kadınlara stillerini zenginleştirebileceği yeni bir kaynağın kapılarını açarken, aynı zamanda özellikle lüks marka ürünlere mağaza fiyatlarından çok daha düşük bir bedelle sahip olmalarına imkan veriyor.

Gucci her zaman Gucci… 

Bu akım ikinci elden de olsa her kadının Prada, Gucci, Louis Vuitton gibi ultra lüks marka ürünlere kolaylıkla sahip olarak, ucuz bir taklitten ziyade, gerçek kaliteyi bizzat deneyimlemesine imkan veriyor. Unutmayın, ikinci el de olsa gerçek bir Gucci bir herzaman Gucci’dir!

Aşkla alınıp, giyilemeyenlerin ikinci aşkı!

Neredeyse her kadının dolabında ilk görüşte aşkla alınmış, etiketi hala üzerinde duran veya bir kere giyilip dolabının derinliklerine gömülmüş en az bir elbisesi veya ayakkabısı var… Genellikle verilmeye kıyılamayan bu tip kıyafetlere en az sizin kadar değer verecek, aşkla giyecek ve biçtiğiniz bedeli seve seve ödeyecek yeni sahibeleriyle buluşturmak ekonomik ve hatta duygusal bakımdan, sizce de oldukça tatmin edici değil mi? 

İkinci el giyen kadın kimdir?

Sex and the City’nin baş karakteri aynı zamanda stil ikonu Carry Bradshaw’ı Designer kıyafetlere ve ikinci el mağazalara düşkünlüğüyle tanıdık. Kendine özgü stilini tüm özgüveniyle taşıyan Carrie, hatırlarsanız hayatının aşkı Mr. Big ile evlenirken Manola Blahnik ayakkabılarıyla, ikinci el mağazasından aldığı beyaz etek ve ceketini kombinlemişti. Bu örnekten yola çıkarcak olursak ikinci el giyebilen kadın: Özgüvenlidir, özgündür ve akıllıdır!

Artık Türkiye’de ve online!

Türkiye’de ikinci el modayı almayı ve satmayı online ortama taşıyarak bir ilke imza atan modacruz.com, bu deneyimi kolay ve eğlenceli hale getiren tek platform. Saniyeler içinde giymediklerinizi satabileceğiniz online bir gardrop oluşturmanıza, aynı zamanda diğer kadınların dolaplarını gezerek, beğendiğiniz parçalara anında sahip olmanıza imkan veriyor.

Gardrobunuza bir gözatıp, nakite çevirmek istediğiniz kıyafet ve aksesuarlarınızı Modacruz dolabınız üzerinden nakite çevirmeye başlayın…

Modacruz’a başlamak için tıklayın

Sosyal Medya’da Modacruz 

image

_

Diğer yazılar

Kate Middleton da ikinci el giyiyor

İkinci el tutkunu Hollywood Yıldızları

365 gün, her gün ikinci el kıyafet giyerek…

Moda timsali Carrie Bradshaw ve ikinci el tutkusu

Dolabında giymediği 150 kıyafeti var

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0