Haziran Ayında Satışınızı Hızlandıracak Markalar

Yazın gelmesiyle gardırobumuzda bulunan kışlıkları kaldırıp yazlık kıyafetlerimizi, ayakkabılarımızı çıkarmaya başlıyoruz. Peki ya Haziran ayında hızlı satış yapabileceğiniz markalar kullanmadıklarınız arasındaysa?

Haziran ayında satışınızı hızlandıracak markalar

Gardırobunuzu düzenli tutmak ve kazanç sağlamak adına artık giymediklerinizi ayırarak satışa sunabileceğinizi hatırlatmak isteriz; sizin artık giymediğiniz parçalar emin olun bu sene başkalarının ihtiyaç listesinde!

Bu yazımızda bizim amacımız ise; Haziran ayında en çok ihtiyaç duyulan parçalar ve trend markaları tanıtarak, dolaplarınızda bu ürünleri satışa çıkararak daha çok kazanç sağlamanız.

-Bahar ile birlikte gelen spor tutkusu Haziran ayında da sürecek. Bu yüzden ilk önerimiz spor taytları, spor üstler ve spor ayakkabıları. En çok tercih edilen markalar Victoria’s Secret, Nike, New Balance ve Skechers.

tumblr_o3jn2gqtvq1til21mo1_500

-Hafta sonu şehir dışı kısa kaçamaklar için sırt çantaları (sokak modasının da vazgeçilmez parçası), oldukça rağbet görüyor. En sevilen ve aranılan markalar ise Longchamp, Kipling ve Beymen. Longchamp hafif tasarımlara sahip olduğundan yazın en çok tercih edilen çantalar arasında.

longchamp

-Uzun yolculuklar için ise bavullar herkesin ihtiyaç listesinde. Samsonite bavulunuz veya seyahat boyu çantalarınız mevcutsa belki satmak isteyebilirsiniz:)

-Yazın basic tişörtleri bile oldukça şık kalacak takıları da unutmamak gerek. Hem hediye olarak hem de kişiselleştirmek amacıyla tercih edilen Pandora markasının hızlıca satılışına hayran kalacaksınız. Bunun yanında Swarovski ve Michael Kors markasının takıları da kolye, bileklikleriyle Modacruz kadınları tarafından oldukça seviliyor ve satın alınıyor.

pandora

 

-Ve terlikler, sandaletler… En çok aranılan, yazın en büyük ihtiyaçlarından biri olduğu kesin. Günlük hayat ya da plaj farketmeksizin Birkenstock marka terliklerin satışında hızlanmalar başladı bile! Bu terliği alırken hep aklınızda “nasıl olsa Modacruz’dan satarım” cümlesi aklınızda yer etsin:)

_10204725

Crocs terlikler de aynı şekilde aranılan ve tercih edilen markalar arasında.

-Gelelim güneş gözlüklerine! Her sene birden fazla edindiğimiz güneş gözlükleri nasıl sizin için vazgeçilmezse başkaları için de aynı şey geçerli. Bu yüzden dolabınızda asla boşuna bekletmeyin. Hızlıca satışını yapıp, kendinize şu an istediğiniz modeldeki gözlüğü alabilirsiniz.

rayban

Ray Ban, Miu Miu ve Dior marka güneş gözlükleriniz varsa Modacruz dolabınıza eklediğiniz gibi kapılabilir bizden söylemesi…

Bol kazançlar, keyifli Modacruzlar dileriz.

Hemen Satmaya Başla

 

 

 

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir