Hangi Parçalar Zamansız Yatırımlardır?

Yeni çıkan trendlerin bazen çok kafa karıştırıcı olabildiğini biliyoruz. Buna vitrinler, moda bloggerlarında gördüğümüz kombinler de eklenince iş bazen içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Bazen kendini alışveriş konusunda durdurmak zor olsa da zamansız parçalara yatırım yaparak hem tasarruf edebilir hem de kurtarıcı parçalardan oluşan bir dolap elde edebilirsin. ” Hangi parçalara yatırım yapmalıyım?” diye düşünüyorsan önerilerimize göz at!

Dolabımızdaki bazı parçalar asla eskimez ve değerini yitirmez. Bu parçaların başında da şüphesiz ki çanta geliyor! Farklı farklı bir çok çanta almak yerine yatırımlık bir çanta alırsan uzun vadede tasarruf yapmış olursun. İyi çantalar her kıyafetle, her sezon kullanılabilir; zamansız parçalardır.

new

Akşam yemeklerinde, arkadaş toplantılarında, doğum günü partilerinde seni kurtaracak bir elbiseye yatırım yapmaya ne dersin? Kaliteli bir elbise yıllar boyu sana eşlik edecek.

yatırım3

Carrie Bradshaw gibi tasarım ayakkabılarla dolu bir dolap bir hayal olabilir fakat her kadının dolabında en az bir tane olması gerektiğini düşünüyoruz! İyi bir ayakkabı her zaman her ortamda dikkat çeker ve kombinleri tamamlar. Modası asla geçmeyecek Christian Louboutin stiletto sana önerimiz!

yatırım

Zamanı yakalamanın önemine inanıyorsan şık bir saati aksesuarlarının  arasına eklemeni tavsiye ediyoruz! Her gün kullandığımız bu aksesuar zamansız yatırımların başında geliyor. Bugün zamansız bir tasarıma yatırım yap, pişman olmayacaksın.

yatırım4

Gözlükler yaz, kış kurtarıcı parçamız; bu sebeple ilgi görmeyi hak ediyor! Ünlü markaların ikonik modellerinden edinerek çok uzun süre kullanacağın bir parçayı koleksiyonuna eklemiş olacaksın. Tavsiyemiz ise kombinlerinle rahatlıkla kombinleyebileceğin sade ve kullanışlı bir modeller.

yatırım5

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir