ModaCruz Nedir ?

bloggorsel01

 

Kadınlara Güç Katan Moda Platformu ModaCruz

ModaCruz; kadınlara her gün yeni fırsatlar ve heyecanlar yaratan, onlara güç katan dinamik bir moda platformudur.

Kurulduğu günden bugüne milyonlarca kadını bir araya getiren ModaCruz; onların moda ve markalar konusunda sosyalleşmelerine, dolaplarında atıl duran kıyafetleri ya da etiketi üstünde ürünleri satarak hem kendileri hem de başka kadınlar için fırsata dönüştürmelerine, dünyaca ünlü markalara uygun fiyatlarla sahip olmalarına imkan yaratır.

Kadınların içindeki alışveriş tutkusunu iş potansiyeline dönüştüren ModaCruz’da, kazanmak, kazandırmak, sosyalleşmek, paylaşmak ve paylaşarak zenginleşmek için bir aradayız…

bloggorsel02

ÜYE OL

Kişisel bilgilerini gir, stilini yansıttığını düşündüğün dikkat çekici bir profil fotoğrafı seç. Dolabını ve vitrinini oluştur. Vitrin fotoğrafının hem  ModaCruz sayfalarında hem de sosyal medyada görüneceğini unutma. Ve tabii ki takipçi sayına olumlu bir katkı yapacağını da…

SATIŞ YAP

Kullanmadığın kıyafet ve aksesuarlarının ya da etiketli butik ürünlerinin fotoğrafını çek, dolabına ekle. En uygun fiyatı belirle, hızlı satılsın. Ürünün durumunu ve özelliklerini detaylı açıklamayı unutma.

bloggorsel03

SATILAN ÜRÜNÜ GÖNDER

Moda beklemeye gelmez. Karşında sattığın ürünü heyecanla bekleyen bir modasever olduğunu unutma! Ne kadar çabuk gönderim sağlarsan o kadar hızlı kazanırsın. Sattığın ürünü 3 gün içinde yeni sahibine gönder. Kargo takip numarasını siteye gir, takipte kalalım.

KAZANCINI AKTAR

Kazancın, alıcının onayından sonraki (resmi tatiller hariç) ilk pazartesi, çarşamba ya da cuma günü dilediğin hesaba aktarılır. Kazancını, ister ModaCruz cüzdanına aktar, alışverişlerin için %5 katkı yapalım; ister vadesiz banka hesabına yatır. Daha çok paylaş, daha çok kazan.

bloggorsel05

ALIŞVERİŞ YAP

Biz kadınlar modaya olan tutkumuzla suçluluk duygumuz arasında gidip geliriz.

İşte tam da bu yüzden ModaCruz, ortak tutkumuz. Kıyafetlerini satıp kazanç yaratırken; binlerce kadının dolabında, cazip fiyatlarla istediğin marka ürüne ulaşabilir, fiyat karşılaştırması ve pazarlık yaparak sayısız fırsat yakalayabilirsin. Bu sayede akıllı alışveriş yapar, kazanırken harcamanın hafifliğine kavuşursun. Hadi, moda tutkunu kadınların ve ünlülerin dolaplarını karıştır, etiketi üstünde fırsat ürünleriyle dolu butikleri gez, gizli hazineler keşfederken akıllı alışverişin keyfini çıkar.

bloggorsel04

MODACRUZ’DA ÇALIŞMA PRENSİPLERİ NELER?

ModaCruz, modaya olan aşkları, markalara olan hevesleri sebebiyle bir araya gelen, birbirinden alışveriş yapan; farklı yaş, formasyon, imkan ve coğrafyadan kadına; paylaşarak kazanma ve birbirini destekleme imkanı sağlar. İşte bu yüzden işbirliği yaparken bazı prensipleri göz önünde bulundurmalıyız:

  • Tüm üyelerimizin kendilerini rahat ve güvende hissetmeleri için; görüş ayrılığı olsa da nezaket ve saygı kurallarına uyulması, önemlidir.
  • Tüm etkileşimlerde gerçek kimlik kullanılmalıdır. Sahtekarlık ve usulsüzlük ModaCruz platformunda kabul edilemez ve bu tutuma sahip profiller bloke edilir.

 

bloggorsel06

 

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0