Haftanın ModaCruz Dolabı: @yakan

Sevgili ModaCruz kadını İlkan Hanım ile ModaCruz deneyimlerini konuştuk.haftanindolabi_dergi

1-Kendinizden bahseder misiniz?

İşletme eğitimi ile başlayan ardından stilistlik ve modelistlik eğitimi ile devam eden  ama içimdeki asıl tutkunun müzik olduğunu keşfettikten sonra sanatçı menajerliği ,şarkı sözü yazarlığı ve müzik prodüksiyonla halen devam eden tatlı bir yolculuk benimkisi…

Giyim kuşam, makyaj, stil yaptığım işin olmazsa olmazıdır zaten. Klip çekimlerinden tutun da albüm kapağına,tv programlarında sanatçının ne giyeceğine, makyajının nasıl olacağına, okunacak şarkıların oluşturulacak stile, tarza uyup uymayacağına kadar bu ikili beraber yürümelidir. Yürümelidir ki ortaya çıkan işlerde hem göze hem kulağa hitap edebilesiniz.

Kısaca moda ve müzik benim vazgeçilmezim …

2-Modacruz’u nereden duydunuz ve ilk düşünceniz ne oldu ?

Sosyal medyada gezerken devamlı karşıma çıkmaya başladı Modacruz reklamları. Hadi bir gireyim dedim 🙂 Girdikten sonra daha önce gördüğüm moda sitelerinden gerçekten çok farklı olduğunu siteye adım atar atmaz anladım zaten.

Daha önce dolap detoksu yaparken giymediklerimi birilerine hediye ediyordum herkes gibi. Bunları paraya dönüştürüp yerine yenilerini alabilme ya da satıştan  gelen tutarla herhangi istediğim bir şeyi yapmak fikri bile muhteşem geldi .

3-Modacruz’u arkadaşlarınıza tavsiye ediyor musunuz?

Bu konuda daha radikal çözümlerim var. Tavsiye etmek yerine direkt Modacruz’u telefonlarına indirtiyorum diyebilirim 🙂

4-Şimdiye kadar kaç ürün sattınız? Hangi parçalar yoğunlukta?

Modacruz’a ilk üye olduğumda A grubu ürünlerimi daha yeni üye olduğum ve takipçi sayım az olduğu için yüksek sayıda kısmını ”Modacruzvip” hesabına gönderdim. Chanel’den Prada’ya uzanan bir marka skalasında birçok ürün gönderdim  ve çoğu satıldı. Kendi dolabımda da  Louis Vuitton’dan Zara’ya kadar çeşitli marka yelpazesi ile satışlarım devam ediyor.

haftanindolabikolaj_dergi

5-Diğer satıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?

Alıcılara karşı  dürüst olmak, ürünlerinizin en son güncel fotoğraflarını paylaşmak,en ufak defoyu bile açıklama kısmına ya da görsele eklemek ,güzel ve anlaşılır resimler yüklemek ve asla sahte ürün ne almak ne de satmak ! Çünkü ModaCruz’u diğer sitelerden ayıran özelliği bu.

Son olarak bir Modacruz pembesi olarak diyorum ki  ;

Önemli olan ucuz almak değildir  kaliteyi uygun fiyatla alabilmektir .

@yakan’ın ModaCruz dolabı için tıkla!

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir