5 Favori Parça ile Yaz Şıklığı

Yaz bitmeden gardırobun için 5 önerim var; eğer bu parçalara sahip değilsen; havalar soğuduğunda “ah yazın neden giymedim, kullanmadım” demek yerine hemen kendine göre seçimini yap;) Yazın keyfini stilinle çıkar.

Favorilere trend parçalardan başlayalım:

1-Çiçek desenli elbiseler: Bu sene en çok karşılaştığımız, şüphesiz en beğendiğimiz bu parçaların, hem şık, hem de baskın bir feminen  havası var. Sokak stillerinden de anladığımız üzere özellikle kruvaze ve omzu düşük elbiseleri çok seviyoruz! 🙂

Çiçek desenli elbiseler için tıkla.

cicek1

 

2-Kısa pantolonlar: Geçen sonbahardan beri hayatımıza yeniden giren kısa pantolonların trendi uzun bir süre devam edecek gibi gözüküyor. Düz renkler, çizgili ve çiçekli desenlerle her günün kurtarıcı parçası. Hem rahat hem de seçeceğin ayakkabı ile istediğin tarza bürünebilme özelliğine sahipler: Spor ayakkabı, sandalet veya topuklu ayakkabı… Özgürsün, seçim senin!

Kısa pantolonlar için tıkla.

Blog02

3-Güneş gözlükleri: Favorimiz olmadığı bir zaman olabilir mi? Ray Ban, Miu Miu ve Dior‘un ikonikleşmiş güneş gözlükleri arasında  hangisini alsam soruları kafamızda dolaşırken bir bakıyoruz başka markaların modelleri de dikkatimizi çekmiş. Bir gözlük tutkunu olarak önerim; Modacruz’dan aldığın gözlükleri seneye sat,  beğendiğin gözlükleri yine al. Yaşasın bilinçli tüketim! 🙂

Güneş gözlükleri için tıkla.

Blog03

4-Kısa Tulumlar: Tek parça ile şık olmak istiyorsan, bu yaz mutlaka kısa tulum edinmelisin. V yakalı bulabilirsen ne mutlu sana; boyun bölgenin V şeklinde açık olması boyunu da uzun gösterecek.

Kısa tulumlar için tıkla.

tulumlu kızlar

5-Sandaletler: İp bağcıklı sandaletler! Ponponlular! Evet bu sene bu sandaletlere topluca çıldırdık:)  Şort, elbise ve etekler ile kombinlerini hemen hazırlayabilirsin.

Sandaletler için tıkla.

5 favori

Rengarenk, bol enerjik bir yaz geçirmen dileğiyle!

Modacruz Moda Editörü
 Figen ÇEKEN
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir