Haftanın dolabı: @tugbatunckaya

haftanindolabi_blog

 

1-Kendinden biraz bahseder misin?

Merhabalar, ben Tuğba Tunçkaya. 1988 İstanbul doğumlu bir boğa burcu ve iç mimarım. Burcum ve mesleğim gereği görünüş her daim benim için önem taşıdı. Altı yıldır moda üzerine blog yazıyor ve Instagram paylaşımları yapıyorum.

2-ModaCruz’u nereden duydun ve ilk düşüncen ne oldu?

ModaCruz’u ilk olarak Instagram üzerinden duymuştum ve çok da mantıklı gelmişti. Türkiye’de böyle bir platform açığı vardı ve çok iyi oldu. Hem alıcı hem satıcının bir araya geldiği ve lüks markaların yer aldığı keyifli bir ortam oluştu.

3-Hangi markalar radarında?

ModaCruz üzerinden Miu Miu, Louis Vuitton ve Prada gibi markaları takip ediyorum. Birkaç favori kullanıcım da var. Bunların yanı sıra bir Ash bot ve Louis Vuitton çanta satın aldım bile. İkisini de farklı satıcılardan aldım, ikisi de harikaydı. Ben de kullanmadığım Christian Louboutin ayakkabımı yeni sahibi ile buluşturdum. Böylelikle evde raflarımda bekleyen lüks marka ürünler yeni sahiplerini bulurken, bende bu satışlarımı kendime yeni parçalar alarak kullanma fırsatı bulmuş oldum. 🙂

4-Modası geçse bile giymekten vazgeçmem dediğin parça?

Moda geçer, stil kalır diye boşuna dememişler. Ben de genelde ‘Bu çok moda hemen almalıyım.’ diye giyinen biri pek olmadım, daha ziyade kendi stilimi modaya uyarlamaya özen gösterdim. Alışverişlerimde de genelde bu doğrultuda para harcarım. Ancak ayrılamayacağım parçayı mutlaka soruyorsanız; bol paça pantolon ve jean’lerimi dolabımdan eksik etmem.

5-Şimdiye kadar kaç ürün sattın? Hangi parçalar çoğunlukta?

ModaCruz’da henüz yeni olmama rağmen satışlarım oldu. Ayakkabıların ilgi odağı olduğunu düşünüyorum. 🙂

6-Boş zamanlarında keyif alarak ilgilendiğin konular neler?

Spor, dans, kedim ve tabii ki alışveriş zaman buldukça vakit geçirmekten keyif aldığım aktivitelerim arasında.

7-Bu sene en çok ilgini çeken trend ne?

Asla uygulamam dedikten sonra deneyip çok sevdiğim belden file çorap gösterme trendini çok sevdim. Instagram paylaşımımda da epey ilgi gördü.

8- Çantanda olmazsa olmazların neler?

Ruj ve allığım olmadan sokağa çıkmam! Pek makyaj tazeleme huyum olmasa da, çanta değiştirsem mutlaka hemen çantama eklerim. Bir de unutmadan; sarj aletim. 🙂

9-Aynı zamanda ModaCruz’dan da alışveriş yapıyor musun?

Evet yapıyorum. Hatta ben bakiyemi hiç çekmeden ModaCruz içerisinde harcıyorum. Böylece dolabımda parçalar eksilirken bir yandan da yenileri geliyor. Uygun satarken uygun fiyata da sahip oluyorum bir nevi.

Tuğba Tunçkaya’nın ModaCruz dolabı için tıkla!

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir