Gözlükleriyle İkonikleşmiş Kadınlar

Gözlükler tarzımızın en büyük tamamlayıcılarından biri. İkonik stilleri olan bazı kadınları ise gözlüksüz düşünmek imkansız! İşte karşında gözlüklerinden vazgeçemeyen, gözlükleriyle akıllarımızda yer etmiş 5 kadın!

Merly Streep denilince başarılı bir oyuncu olmasından sonra akla gelen ilk şey turuncu çerçeveli, mavi camlı yuvarlak gözlükleri. Bu model ile Merly Streep tahtını kimseye kaptırmayacağa benziyor!

Meryl-Streep

Müziğin yaratıcı kadını Lady Gaga yalnızca çılgın kostümleriyle değil tercih ettiği gözlüklerle de adından sıklıkla söz ettiriyor. Kimi zaman sıradışı bir model, kimi zaman zarif bir modelle göz dolduruyor!

lady-gaga-prada_290x435

Miranda Kerr’i Miu Miu gözlükleri olmadan düşünmek imkansız! Ünlü modeli Miu Miu’nun ikonik modelleriyle sıklıkla görmek mümkün.

Hollywood’un havalı kadınlarından Cate Blanchett farklı tasarımlardaki gözlükleriyle maskülen tarza hareket katmayı çok iyi biliyor!

473fe36cad0b5d10a73126bb1ddd44ad

Moda ikonu Linda Rodin yıllara meydan okumaya devam ediyor! Stili, saçları ve farklı güneş gözlükleriyle herkesi kendine hayran bırakıyor.

elle-linda-rodin-16-xln-xln

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir