Giymediğim Kıyafetlerimi Satmak İstiyorum

Sen de ”Giymediğim kıyafetlerimi satmak istiyorum”, ”İkinci el kıyafetlerimi satmak istiyorum.” diyenlerden misin? Belki de tek ihtiyacın gardırop detoksu ve ModaCruz’dur!

Gardırobunda hiç giymediğin ya da  artık tarzına uymayan kıyafetler birikip durur. Gardırop detoksu için ihtiyacın olan ilk şey kendi stilinin analizini yapmak. Tarzını, ihtiyaçlarını ve elden çıkarmak istediklerini belirledikten sonra gardırop detoksuna hazırsın!

1600x800-17bc0-29f9-11e6-acc2-7bbe28426673-assets-elleuk-com-thumbs-22724-sjp-closet-rexfeatures-1061695n-jpg

 

Kıyafetlerimi nerede satabilirim?

Kullanmadığın, giyilebilecek olan kıyafetlerini,  ayakkabı ve çantalarını ikinci el olarak ModaCruz’da satabilirsin. Bu kıyafetlerin, yeni ihtiyaçlarınızı sağlayabileceğini düşünerek; dolabında beklettiğin kıyafetlerden daha kolay ayrılabilirsin! 🙂 Aklında ”Kıyafetlerimi nerede satabilirim?” gibi sorular varsa ModaCruz’un bunun için en doğru ve en güvenilir adres olduğunu belirtmek isteriz. Ürünlerin fotoğrafını çekip ücretsiz olarak ModaCruz dolabına yükle ve sen de hemen satmaya başla. Giymediğin kıyafetlerini ModaCruz’da internet üzerinden satabilir ve kullanmadıklarını nakite çevirebilirsin!

Giymediğin kıyafetleri satmaya başla!

ModaCruz Moda Editörü

Ece GÜÇEL

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir