Gigi Hadid’in Stili Radarımızda!

Son dönemin popüler modellerinden biri olan Gigi Hadid, gerek stili ile gerek yaptığı işlerle ya da sosyal çevresi ve arkadaşları ile ilgili olsun fazlasıyla kameraların önünde görmeye alışık olduğumuz bir isim. İlk olarak Kendall Jenner’ın çok yakın arkadaşı olması ile ismini duyuran daha sonra kardeşi ile gündeme gelen ve en son One Direction grubundan ayrılan Zayn Malik’le görmeye alıştığımız Gigi Hadid geçtiğimiz günlerde ‘Yılın Modeli’ ünvanını da kaptı. O halde spot ışıklarının altındaki ve moda dünyasının prensesi ilan edilen bu kızın stilini incelemeye hazır mısın?

1- Yılın Rengi Kırmızı

Kimileri için fazla iddialı olarak görülse de kırmızının modası asla geçmiyor. Birçok insana yakışan kırmızı ve tonlarını, çoğu marka ve tasarımda görmeye devam edeceğiz. Bu arada kırmızı, Gigi Hadid’in de vazgeçemediği ve çok sevdiği renkler arasında…

kırmızı

 

2- Uzun Çizmeler

Gigi Hadid mini elbiselerle uzun ve topuklu çizmeleri kombinlemeyi fazlasıyla seviyor. Sen de son dönemin trendlerinde yer alan uzun çizmelerden giymek istiyorsan ModaCruz’a hemen göz atmalısın.

uzun çizme

 

3- Her Daim Jean

Jean’in modası asla geçmiyor… Sokak modasının kültlerinden olan jean’ler 7’den 70’e herkesi etkisi altına almış durumda. Podyumdan arta kalan zamanlarda Gigi’de tercihini jean’den yana kullanıyor. O halde dolabını yeni parçalar ile güncellemenin tam zamanı!

jean

 

4- Küçük Siyah Elbise

Modanın klasikleşen parçalarından… Çok özel moda kitaplarına bile konu olan bu tasarımlar bir kadının dolabının olmazsa olmazlarından. Seni daima kurtaracak bir parçaya hayır demeyeceğini düşünüyoruz…

siyah mini

 

5- Çabasız Şıklık Daima Trend

Hiç uğraşılmamış bir şıklık peşindeysen, bu iki parça tam sana göre. Rahat kesim gömlekler ve siyah pantolonlar senin kurtarıcı parçan olmaya aday. Gündüz sneaker’larla, gece ise altına bir stiletto ile… İncelemeye hazır mısın?

gömlek-deri pant

ModaCruz Moda Editörü

Yeliz GÜLTEKİN

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir