Fi Dizisi Karakterlerinin Stilleri

Başladığı günden beri çok konuşulan ve bizi ekranlara kitleyen Fi dizisi artan bir heyecanla devam ediyor. Hikayenin yanında karakterlerin stilleri de göz dolduruyor. Fi dizisi karakterlerinin stillerini senin için mercek altına aldık!

anagorsel

Duru

Duru sakin görüntüsünün altında ne istediğini bilen, dürüst ve hayalleri olan genç bir kadın. Tercih ettiği kıyafetler de karakterini yansıtıyor. Duru stil olarak dizide çabasız şıklığın karşılığı.  Pastel tonlardaki basic kıyafetleri, küçük takıları, doğal makyajı ile isminin hakkını veriyor! Dökümlü ince trikolar ise vazgeçilmezi.

duru

Özge

Özge oldukça hırslı ve güçlü bir kadın. İstediklerini elde etmek için her zaman elinden geleni yapıyor. Maskülen ve casual bir tarza sahip olan Özge kombinlerinde en çok deri ceketi tercih ediyor. Kot pantolon deri ceket ikilisi Özge’nin vazgeçilmezi!

fft99_mf8892859

Bilge

Bilge narin, akıllı ve zekasıyla kendini hemen belli eden genç bir üniversite öğrencisi.  Doğallığı ve fikirleriyle birçok kişiyi şimdiden etkiledi bile! Bilge’nin stilinin anahtar parçalarını şuan gömlekler ve kazaklar oluştursa da ilerleyen günlerde bizleri nelerin beklediğini göreceğiz!

bilge_2

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir