Kırmızı Ruj Dosyası: En İyi 5 Kırmızı Ruj

Kırmızı ruj çoğu kadının vazgeçilmezi, adeta kadınların ‘’Ben buradayım’’ deme şekli. Kış aylarının gelmesiyle rujlarda koyu renkleri sıkça görmeye başladık. Aynı zamanda yılbaşı gecesi makyajlarının da vazgeçilmezi.

Kozmetik dünyasında kült haline gelmiş ve zaman geçse de popülerliğini kaybetmeyen bazı kırmızı rujlar var.  Bu yazımızda senin için o muhteşem kırmızıları derledik.Belki bunlardan birini yılbaşı gecesi kullanmak istersin!

1-Mac Russian Red

Kırmızı denilince akla gelen ilk ruj şüphesiz ki Mac’in Russian Red ruju. Russian Red kırmızının en çarpıcı tonuna sahip ve yıllar geçse de modası geçmiyor. Mat yapısı ve kremsi hissiyle birçok kırmızı severin vazgeçilmezi. Russian Red Angelina Jolie ve Taylor Swift’in de favori kırmızı ruju.

 

mac

Mac Rujlar İçin Tıkla!

2-Chanel Pirate

Pirate Chanel’in en çok satan rujlarından birisi, hem kırmızının mükemmel tonunu yakalamasıyla hem de şık ambalajıyla kült olmayı haketmiş bir ürün. Yapı itibariyle oldukça kremsi olduğundan dudaklar önce dudak kalemiyle çerçevelendiğinde daha iyi bir sonuç veriyor.chanel

Chanel Rujlar İçin Tıkla!

3-Estee Lauder Rich Red

Rich Red markanın imza ürünü olmayı başarabilmiş bir ruj. Bugün kırmızı ruj denilince çoğu kişinin aklına ilk olarak Rich Red geliyor. Rich Red’in 1984’ten günümüze kadar uzanan bir popülerliği var. Ayrıca bu rujun yoğun yapılı olmasına rağmen kremsi olan ilk rujlardan biri olduğunu da hatırlatalım.

 

estee2

Estee Lauder Rujlar İçin Tıkla!

4-Tom Ford Cherry Lush

Tom Ford kozmetiğe el attığında kozmetik dünyasındaki en şık tasarımlardan birine de imza atmış oldu. Tom Ford’un rujları da bu tasarımdan nasibini aldı J Cherry Lush içinde hafif bir pembelik de bulunan günlük olarak da rahat tercih edilebilecek bir renk. Cherry Lush’ı bu kış sıklıkla tercih edeceğiz!cherrylush

Tom Ford Rujlar İçin Tıkla

5-Rimmel London Kate Moss:01

Kırmızı rujlara uygun fiyatlı en güzel alternatif Rimmel London’ın Kate Moss serisinden 01 numara. Tok bir kırmızı tonuna sahip olan 01 birçok ten renginde çok güzel durabilecek bir renk. Kırmızı rujları beğeniyor ama denemekten korkuyorsanız ilk alternatifinizin Rimmel London 01 olmasını öneririz!

rl

Rimmel London Rujlar İçin Tıkla!

Kırmızı rujlar için tıkla!

Modacruz Güzellik Editörü

Ece Güçel

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir