Dolabında Kırmızıya Yer Aç

Sevgili Noel Baba kırmızı pantolonunun üstüne kırmızı bir ceket giyerek  bu senenin trend şifresini yüzyıllar öncesinden çözmüş. Tam da yılbaşı yaklaşırken; sokaklar ve evler kırmızıya bürünürken dolabında da kırmızıları eklemenin tam zamanı. Hem de bonus olarak bu sene kırmızı üstüne kırmızı giyinmek çok çok çok moda. Kırmızıyı cesurca kullanabilmenin ve kırmızı renge ufak ufak adım atabilmenin ipuçlarına bakalım.

Kırmızı Takımlar

Stil sahibi ve ayakları yere basan güçlü bir duruş için kırmızı smokin takımları tercih etmek çok akıllıca. Bu görünümü zarif bir stiletto ile ya da ince bantlı sandaletlerle tamamlamak bir çok Hollywood ünlüsünün de tercihi.

Blake+Lively+looks+smart+stylish+strikes+pose+BDpDNrGzTN-x

Kırmızı blazer modelleri için tıkla!

Parisienne Dokunuşu Yakala

Bu stili oluşturmak için gerekli olan çizgili bir üst ya da çizgili elbiseni, kırmızı bir beretle tamamlamak eğer istersen kırmızı bir fular da takabilirsin. ‘Voila!’  işte hazırsın, parisienne görünümünle göz kamaştırabilirsin.

s3

Kırmızı fularlar için tıkla!

Kırmızıyı Abartın

Kırmızı üstüne kırmızı giyin. Podyumlardan sokağa taşan bu trend gözünüzü korkutmasın. Abartmaktan çekinmeyin baştan aşağı kıpkırmızı olmak çok moda. Hem kıyafetlerinizde hem de aksesuarlarınızda kırmızıyı bir arada cesurca kullanabilirsiniz.

c066772db7d58b93efde859ad6ccc11e

Kırmızı çizmeler için tıkla!

Kırmızının Dostu Pembe

Kim inanırdı ki cüretkar, asi kırmızı ile naif ve romantik pembe çok iyi dost olabilecekler. Kırmızı ve pembe birlikteliği ile hem şaşırtmak hem de merak uyandırmak sizin elinizde. Bu eğlenceli kombin ile tüm bakışlar size toplanacak.

sarah_jessica_parker_pink_pant

Kırmızı bluzlar için tıkla!

Kırmızı Tek Bir Parça

Kombininize kırmızı renkli tek bir star parça seçerek de kırmızı etkisini hissettirmeniz mümkün. Kırmızı tek başına da ilgi çekici bir renk olduğu için sezonun hit parçalarından kırmızı bir paltoyu kullanarak trendy olabilirsiniz.

220139d762e3d02bab700fd2e1b2c83d

Kırmızı paltolar için tıkla!

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir