Detaylarla Nasıl Şık Olunur?

Her kadın şık olmak ister ancak bazen tarzımızı en çok ortaya koyacak detayları atlayabiliyoruz.   Göz alıcı detaylarla ilgiyi belirli noktalara çekip şıklık yarışında 1-0 öne geçmek mümkün! Takı, gözlük, saat gibi aksesuarları yerinde kullan ve bütün kombininin havasının aniden nasıl değiştiğine şahit ol. Yalın ama etkileyici detaylarla muhteşem gözükmeye var mısın?

Takılar

Seçtiğimiz takılar ve onları nasıl kombinlediğimiz bizim hakkımızda tahmin ettiğinden daha çok şey söylüyor! Bu senenin yıldızı olan chokerlar stiline hareket katacağı gibi, kendini ifade eden charmlardan oluşturduğun bileklik de seninle ilgili çok şey anlatacak! Chokerları v,bisiklet yaka fark etmeksizin her şeyle takabilirsin. Kolyeler ile boynunu daha uzun ve daha ince gösterebileceğini de unutma.

wp-1472757143438

68f13ff7e3a54645b24709f9dcb280da

Gözlükler

Gözlüklerden yaz kış vazgeçemiyoruz! Bizi güneşten koruduğu gibi stilimizin de en büyük tamamlayıcılarından biri. Buradaki en önemli detaylardan biri yüz şekline göre gözlük seçebilmek. Yuvarlak bir yüz tipine sahipsen köşeli çerçeveye sahip güneş gözlüklerini, kare yüz şekline sahipsen yuvarlak olanları, üçgen yüz şekline sahipsen alt çerçevesi olmayan güneş gözlüklerini tercih edebilirsin. Eğer oval bir yüzün varsa hemen hemen her modelin yakışacağını da belirtmek isteriz. 🙂

8b7d49078e3ad9c066c7b60f1ca9af4e

Saatler

Saatler sadece zamanı değil aynı zamanda trendleri de yakalamamızı sağlıyor. Kombinine ve zevkine küçük, büyük, taşlı, kayışı desenli istediğin gibi bir saat tercih edebilirsin. Fakat şu bir gerçek ki bazı klasiklerin modası hiç geçmiyor!

winter-hair-colour-805618_w650

ModaCruz’daki tüm takı ve aksesuarları incelemek için tıkla!

ModaCruz Moda Editörü

Ece GÜÇEL

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir