Demet Akalın’ın Renkli Stili

Ünlü isimlerin stillerinden ilham almaya devam ediyoruz. Yakın zamanda Bebecruz’da dolap açan Demet Akalın, minik kızı Hira’nın kıyafetlerini oradan satışa çıkardı ve elde ettiği geliri Kansersiz Yaşam Derneği’ne bağışlamaya da devam ediyor. Yaptığı bu güzel ve etkili hareketle radarımıza takılan başarılı ismin renkli ve eğlenceli stilini mercek altına alıyoruz.

Instagram’ında paylaştığı post’ları, sevimli kahkahası, eğlenceli tavırları, başarılı projeleri ve biraz da sivri dili ile her daim konuşulan Demet Akalın için sürekli ‘Ne giydi, hangi aksesuarı taktı, acaba markası nedir?’ diye sorgularken buluyoruz kendimizi. Her taktığı ve giydiği bir anda trend olan bu tasarımları gelin beraber inceleyelim.

Favori Markalarından Biri: Moschino!

Mesela onu Moschino’nun eğlenceli tasarımları ile her daim görebilirsiniz. Karakterini de iyi yansıttığını düşündüğümüz bu eğlenceli ve renkli ürünler tam da onun stiline göre. Siz de eğlenceli ve enerji dolu kişiliğinizi en iyi yansıtan kombinler ile sokakları podyum haline getirmek istiyorsanız, güzel ismin favori markası Moschino’dan birkaç parçayı gardırobunuza ekleyebilirsiniz.

Modacruz’da Moschino fırsatları için hemen tıklayın!

demet akalın 2

İşin Sırrı Pırıltılı Abiyelerde

Abiye tasarımları kendine en iyi şekilde yakıştıran isimlerden biri de hiç kuşkusuz Demet Akalın! İster sahne kostümleri ister kendi seçimleri olsun, hem renk olarak hem de model olarak vücudunu çok iyi tanıdığını ve buna göre en iyi seçimleri yaptığını düşünüyoruz. Siz de özel gecelerde tarzınızın O’nun gibi kusursuz ve muhteşem olmasını istiyorsanız size bir ipucumuz var: İşin sırrı pırıltılı ve taş detaylı abiyelerde!

Modacruz’da abiye fırsatları için hemen tıklayın!

demet akalın 1

Pop’un Kraliçesi

Pop’un kraliçesi Akalın’ı her zaman pırıltılı tasarımlarla görecek değiliz elbette. Casual stili ile de kendine her daim hayran bırakan Akalın, sıcak yaz günlerinde zincirli sandaletler, rahat tulumlar ve tabii ki jean’den vazgeçmiyor. Favori aksesuarlarının başında ise gözlükler geliyor. Onun gözlük koleksiyonunu gerçekten merak ediyoruz!

demet akalın gözlük

Her zaman yerine göre giyinmesini bilen birkaç isimden biri olan Demet Akalın’ı örnek almaya devam. Ee ne demişler ‘Bir Demet Akalın kolay yetişmiyor!’.

İkinci el sandalet fırsatları için hemen tıklayın!

İkinci el jean fırsatları için hemen tıklayın!

İkinci el gözlük fırsatları için hemen tıklayın!

İkinci el tulum fırsatları için hemen tıklayın!

30443659

Modacruz Moda Editörü

Yeliz GÜLTEKİN

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir