ModaCruz Pop-Up Store ile Muhteşem Açılışımız

 

‘Kadına Güç Katan Moda’ mottomuz ile amacımız Türkiye’nin dört bir yanına ulaşmak ve ikinci el modayı her kadının deneyimlemesini sağlamak.  Pop-Up Mağazamız ile de bu amacımızı yüz yüze iletişime geçmek isteyen tüm kadınları misafir ederek ve ulaşılabilir lüksü yakından tanıtarak sağlamaya çalışıyoruz.

popupstore_dergi04

Kanyon’da açılan Pop-Up mağazamızda önceki gün ünlü isimlerin davetli olduğu bir etkinlik düzenledik.  Açılışa  Burcu Esmersoy, Yasemin Özilhan, Aslı Şen, Pınar Altuğ, Demet Şener, Ayşe Özyılmazel, Benan Terzioğlu, Şeyma Subaşı, Pınar Tezcan, Ece Vahapoğlu, Cansen Yeni, Batya Kebudi,  Ece Vahapoğlu, Gül Erçetingöz, Pınar Tezcan, Sitare Kalyoncu, Özge Peker gibi ünlü isimler bizi bu özel günümüzde yalnız bırakmadılar. 

popupstore_dergikolaj

 

Akıllı alışverişe dikkat çekmek için giymedikleri marka kıyafet ve aksesuarları mağazaya getiren ünlü isimler, ModaCruz’a her fırsatta destek vermeye devam ediyorlar.

 

popupstore_dergi02

 

 

popupstore_dergi03

 

popupstore_panodergi01

popupstore_panodergi04

 

popupstore_panodergi05

 

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Cruz Parti

 

27 Temmuz Perşembe günü ModaCruz kadınları ile  Vault Karaköy, The House Hotel de bir araya geldik. Etkinlik boyunca Ceo’muz Melis Güçtaş’ın açılış konuşması, ModaCruz kadınları başarı hikayeleri ve Esteworld Beslenme uzmanı ile söyleşisiyle gece boyu kızkardeşlik ağımızı güçlendirdik. Bir sonraki etkinliğimize sen de katılmak istersen [email protected] adresine iletişim bilgilerini gönderebilirsin.

Cruz Parti etkinliğimizde bize destek olanlar:
cruz parti
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest