Büyük Beden Moda

Sabırsızlıkla beklediğimiz yaz sonunda geldi çattı. Yazın gelmesiyle birlikte mayo ve bikinilerde dolaplardan çıkıp aralarına yenilerinin katılmasını bekliyorlar. Yaz hayaliyle uzun zamandır sağlıklı beslenip, spor yapanlar için de haliyle şov zamanı yaklaşıyor.

büyük beden moda

 

Fit vücutlarıyla birbirinden iddialı, farklı bikini ve mayolarıyla görünmek için gün sayıyorlar. Bunun yanı sıra kıvrımlı vücutlu kadınlar içinde tek parça, siyah mayo giyme devride çoktan kapandı. Dünyanın en ünlü büyük beden mankenlerinden biri olan Ashley Graham’ın “swimsuits for all” markası için tasarlayıp modelliğini yaptığı birbirinden iddialı ve tasarım parçalar artık daha cesur modeller giymek isteyen ve bulamayan büyük bedenli kadınlar için muhteşem bir alternatif oluşturuyor. Modeller 40 bedenden 50 bedene kadar değişiyor ve dünyanın her yerine gönderim yapıyorlar.

büyük beden moda

Ayrıca “swimsuits for all” markasının Instagram hesabından seksi mayo ve bikinileriyle poz verip paylaşan cesur kadınların fotoğraflarına bakıp ilham alabilirsiniz. Bedeniniz, boyunuz, kilonuz ne olursa olsun önemli olan tek şeyin sizin mutlu olmanız gerektiğini unutmayın. Ve yazın tadını özgürce çıkarın.

b

Bikini ve mayolarınızı tamamlayıcı parçalardan güneş gözlüğü, plaj çantası, terliği ve kıyafetleri için Modacruz dükkânlarından her türlü zevke ve bedene hitap eden geniş ürün yelpazesinden sizde size en uygun parçaları bulmak için elinizi çabuk tutun.

Birkenstock terlikler için tıklayın.

Plaj çantaları için tıklayın.

Güneş gözlükleri için tıklayın.

Herkese keyifli tatiller dileğimizle!

Modacruz Konuk Yazar

Burcu Yılmaz

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir