Burçlara Göre 2015 Sonbahar Trendleri

Sezonun sonbahara geçişiyle,  gardırobunuzda değişiklik için 2015 sonbahar trendlerine göz atmanın tam zamanı. Moda, kafa karıştırıcı ve dikkat isteyen bir konu olduğundan mantıklı olanı yaptık ve sezonun olmazsa olmazlarını yıldızlara sorduk. Burçlara göre bu sezon sizi en iyi tanımlayacak parçaları ikinci el fırsatlarıyla seçtik.

Koç: Aceleci bir yapıda olduğunuzdan kimi zaman pek de düşünmeden, ama her zaman başı dik olarak yeni durumların içinde kendinizi bulabilirsiniz. Cesur, tez canlı ve lider özelliklerinizi tamamlayan etolleri en iyi şekilde taşıyabilirsiniz.

etol

İkinci el etoller için tıklayın.

Boğa: Bir boğa olarak dokunduğunuz her yerde sıcak ve samimi bir etki bırakırsınız. Sizi sezon boyu sıcak tutacak boğazlı kazaklardan edinerek,  şık ve vurucu etkinizi arttırabilirsiniz.

bogazlıkazak

İkinci el boğazlı kazaklar için tıklayın.

İkizler: Payeti üzerinde rahatça taşıyabilecek pek fazla burç yoktur. Trendleri her zaman takip eden ve modanın önünden giden bir ikizler içinse payet zevkli bir seçimdir. Doğuştan bir iletişimcisiniz ve parlak parçalar henüz siz konuşmaya başlamadan zekanızı dışa vuracak bir araç olabilir.

payet

İkinci el payetli etekler için tıklayın.

Yengeç: Çevrenizdeki herkesi rahatlatıp, onlarla ilgilenmek için doğmuşsunuz. Bu yönünüz kendinize olan özeninizi zaman zaman geri plana itmenizle sonuçlanabilir. Kendinizi bir çift değerli küpe ile ödüllendirerek bu sezon vazgeçilmeziniz kılabilirsiniz.

kupe

İkinci el küpeler için tıklayın.

Aslan: Zodyağın en çok sevilen drama kraliçesini, “Sahne ışıkları yansın çünkü ben geldim” deyişi tam olarak yansıtır. Sonbahar gardırobunuza ekleyeceğiniz, gizemli hava yaratacak trençkot ile girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

trençkot

İkinci el trençkotlar için tıklayın.

Başak: Burcunuzdaki Jüpiterin konumu sayesinde oldukça şanslı bir sene geçiriyorsunuz. Bu şansı, siyah beyazı imzanız haline getirerek bir üst seviyeye taşıyın. Siyah-beyaz çizgili ve kareli desenler zaten sizin renginiz ve hiç kimse bu rengi sizin gibi kusursuz bir mükemmellikte üzerinde taşıyamaz.

siyahbeyaz

 İkinci el siyah-beyaz kıyafetler içi tıklayın.

Terazi: Zerafet, ışıltı ve güzellik siz istemeseniz de sizden dışarı taşar. Güzel boynunuza saracağınız bir fularla zerafetin dünya üzerindeki temsili olabilirsiniz.

fular

İkinci el fularlar için tıklayın.

Akrep: Olabilecek en şık şekilde düşüncelerin derinliklerinde kaybolmak için doğmuşsunuz. Baştan ayağa kadar siyah giyinmek güçlü dişiliğinizin dışa vurumu olacak ve bir akrep olduğunuzu bu sezon herkese haykırabilirsiniz.

siyah

İkinci el deri ceketler için tıklayın.

Yay: Zodyağın özgür ruhlusu 60lardan ilham alıyor. Bu bohem görüntü az sonra yani bir maceraya atılmak üzere olduğunuzun habercisi. Nereye gittiğinizi oraya varıncaya kadar bilemiyor olabilirsiniz ama ne önemi var ki “Yolculuğun kendisi en az varılacak nokta kadar önemlidir.”

ispanyolpaça

İkinci el ispanyol paça jeanler için tıklayın.

Oğlak: Her zaman pratik olmanız ve işlerin telaşsızca yapılmasını sağlayan yapınız arkadaşlarınızda her zaman hayranlık yaratır. Peki gerçek bir süper kahraman mısınız? Bu sezon gardırobunuza  askeri ceket ekleyerek, dünyaya hükmedebilirsiniz.

parka

İkinci el askeri ceketler için tıklayın.

Kova: Tarihte hiç bir dönem sizi 70’ler kadar iyi anlatamaz. Bu sonbahar zekanızı dilediğiniz çılgınlıkla tarzınıza yansıtacak parçaları gardırobunuza ekleyebilirsiniz.

bohem

İkinci el çizmeler için tıklayın.

Balık: Hayalperest, tutkulu balık burcu sonbaharda yeni bir ilişki yada ilişkide yeni bir dönem yaşayabilir. Çiçekli elbiseler ile feminen ve romantik görüntünüzü öne çıkarabilirsiniz.

elbise

İkinci el çiçekli elbiseler için tıklayın.

Keyifli Modacruzlar…

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0