Bu Kış Dolabına Mutlaka Eklemen Gereken 5 Parça

Kabul ediyoruz, kışın kalın kabanların içinde stil sahibi gözükmek her zamankinden biraz daha zor. Neyse ki dikkat çeken trendler bu sezon da imdadımıza yetişti! 🙂 Önereceğimiz bazı parçaları dolabına ekleyerek sen de kalın giyindiğimiz bu günlerde bile bakışları üzerine çekebilirsin.

1-Peluş Çantalar

Peluş montlardan sonra peluş çantalar da sokak stillerinde yerini almaya başladı. Sen de klasik modellerden sıkılmaya başladıysan ve farklılık arıyorsan peluş çantalara mutlaka göz atmalısın.

libresse-komt-met-femoji-s-8084

Peluş çantalar için tıkla!

2-Kırmızı Botlar

Kırmızı botlar ile stiline anında canlılık katabilirsin. Özellikle tek renk giyindiğinde ve altına kırmızı botları kullandığında çok iyi durduğunu söylemeliyiz. Rugan kırmızı botlar sokağı şimdiden ele geçirdi!

red-boots-14

Kırmızı botlar için tıkla!

3-Payetli Parçalar

Payet detayları artık demode olmaktan çıktı! Doğru şekilde kombinlendiğinde seni bir yıldıza bile dönüştürebilir. Payeti tüm parçalarda kullanabilirsin, tabi kombininin geri kalanının sade olması koşuluyla.

9ea94977eaa23fd83e52388c17abce94

Payetli seçimlerimiz için tıkla!

4-Vinil Etekler 

Deri etekler tahtını vinil’e kaptırdı! Sonuç=modern ve şık bir görünüm. Vinil etekleri bu sezon sıklıkla görmeye devam edeceğiz. Dolabına şimdiden bir tane ekle, pişman olma 🙂

5742861c-7b8a-4053-8ba8-a45fecdea8ca

Etekler için tıkla!

5-Puffer Montlar

Kim bu kocaman montların yeniden moda olacağını düşünebilirdi ki? Ne kadar büyük ve renkli o kadar iyi! Seni hem soğuktan koruyacak hem de tarz sahibi yapacak bu puffer montları hemen keşfetmeye başla!

ebbe1931fe02fb9cdcf214036bcb161a

Puffer montlar için tıkla!

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir