Bir Parizyen Gibi Paris’i Keşfedelim

Paris modanın, sanatın ve romantizmin başkenti; hal böyle olunca da özellikle biz kadınlar için büyüleyici bir şehir haline geliyor 🙂 Paris seyahatinde sen de Parizyen kadınlarının  sade ve kendine özgü stillerini kendine uyarlayabilirsin. ”Güzel bir Paris kaçamağı için yanıma ne alsam?” diye düşünüyorsan valizin için seçtiğimiz olmazsa olmaz parçaları hemen keşfetmeye başla.

Parizyen Stile Giriş : Çizgiler 🙂 Çizgili bluzler bu stilin birinci kuralı. Kotlarla, eteklerle kombinleyebileceğin bu zamansız parçayı valizine mutlaka ekle!

paris

Günlük hayatta spor ayakkabılar out; babet ve dolgu topuklular in! Dünyanın en meşhur yapılarından biri olan Eyfel Kulesi’ni görmeye gittiğinde üstünde rahat bir elbise ve ayakkabı olsun deriz. Fakat zarifliğinden vazgeçemeyen Parizyen kadınlar günlük hayatta spor ayakkabıları değil babetleri ve dolgu topukluları  tercih ediyor. Sen de onlardan ilham alabilirsin. 

paris3

Fransız kadınları en sade kombini bile özgüvenli tavırlarıyla eşsiz kılan bir süper güce sahip 🙂 Valizine yırtık jean’ler yerine düz bir jean koymayı unutmamalısın. Yine sade bir gömlek, şık bir çanta ve ayakkabıyla akşama hazırsın!

paris4

Zarif çiçekli bir elbise yaz aylarında Fransız kadınlarının stil kodu! Bu elbiseleri bir kemerle kombinleyerek daha farklı bir görünüme de ulaşmayı sağlayabilirsin.

paris3

Kıyafetler tamam peki ya makyaj? Eyeliner ve kırmızı ruj olmadan bir Fransız stili düşünemiyoruz. Kıyafetlerini kuyruklu bir eyeliner ve tenine yakışan bir kırmızı ruj ile tamamlamayı unutma 😉

paris5

Seni de Paris heyecanı sardığını tahmin ediyoruz. Hemen valizini ModaCruz’dan hazırlamaya başla, toplamda 500 TL’lik alışverişini yap, biletini biz verelim 🙂

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir