Atina Stili

Atina bize çok yakın olmasıyla ve sahip olduğu kültürel değerlerle mutlaka görülmesi gereken bir şehir. Batı uygarlığının başladığı yer olan Atina’yı keşfetmeye, yerel pazarları gezip alışveriş yapmaya, akşamları dilediğince eğlenmeye karar verdiysen  birkaç stil önerimiz var! ”Atina kaçamağım için valizime ne koysam?” diye kendine sorduğunu biliyoruz 🙂 Senin için seçtiğimiz parçaları keşfet!

Atina da en az burası kadar sıcak. Bu yüzden valizine ilk olarak bir elbise eklersen hiç pişman olmazsın 😉

asasd

Atina’ya gelip de Akropolis’i gezmeden Atina’ya geldim deme 🙂 Çünkü binlerce yıllık bu yapıları gezerken büyülenmemek elde değil. Tarihi gezilerinde sandaletler kurtarıcın olacak. Bu dönemin ruhuna uyum sağlamak için Atina seyahatinde bohem bir tarzı benimsemeni öneririz.

fdfd

En sevdiğin gömleklerini yaza uyarlamaya ne dersin? Kot şortlarının üzerine giyeceğin gömleklerin önünü bağlayarak her zamankinden farklı bir tarz elde edebilirsin. Özellikle akşam kombinlerinde çok cool duracak! Unutma uğraşılmamış gibi gözüken stiller her zaman daha iyi! 🙂

2ca4edc5eb02f32ade83ce0d340a42b4

Atina seyahatinde büyük çantalar veya sırt çantaları yerine küçük olanları tercih et. Bu sana gezerken kolaylık sağlayacak, unutma hava oldukça sıcak. Tarihi gezilerinden sonra Atina’nın bit pazarı olan ”Athen’s Flea Market”e uğramanı öneririz. Antika eşyaların yanı sıra  burada vintage parçalara da denk gelebilirsin.

IMG_0487_2

Atina seyahatinde çantandan güneş kremini eksik etme deriz. Akşam da bronz bir makyajın sende çok hoş duracağından eminiz 😉

tumblr_n2tyj49UrG1tto5hlo1_1280

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir