Amsterdam Stili

Hollanda’nın rüyalar şehri Amsterdam görülecekler listemizin en üst sıralarında yer alıyor! Kanalların, mimari güzelliklerin, gizli sokakların keyfini çıkarabileceğin bu şehrin cazibesi seni çağırıyor 😉  ”Amsterdam seyahatim için yanıma ne alsam?” diye düşünüyorsan senin için seçtiğimiz parçalara hemen göz atmaya başla!

Amsterdam Seyahati Kural 1: Rahatlık 🙂 Amsterdam’da mottomuz rahatlık olmalı. Bir jean bir tişört çoğu zaman kurtarıcın olacak. Bu seyahat için yanına en sevdiğin jean’ini al!

amsterdam

Amsterdam’da kanal turları yapıp sokakların güzelliklerini yürüyerek keşfedeceksin. Bu yüzden bütün ihtiyaçların için sırt çantası şart! ”Iamsterdam” yazısının önünde seyahatini ölümsüzleştirmeyi de unutma 🙂

amsterdam2

Hava durumu değişken olan bu şehirde serin havalar için valizine bir tane kot ceket de ekle deriz. Bizden söylemesi 😉

amsterdam3

Amsterdam’ın özgür ruhuna Converse’ler ile ayak uydur. Her kombininde kullanabileceğin bir adet siyah converse bu tatil boyunca kurtarıcı parçalarından biri olacak.

amsterdam4

Bu seyahatte önerimiz ”yok gibi makyaj” trendinin peşinden gitmen. Hem makyajla az vakit harcamış olacaksın hem de valizinde daha çok yer olacak. Bizce rimel, allık ve ruj güzelliğine güzellik katmaya yeter de artar.

amsterdam5

Amsterdam’ı keşfetmeye karar verdiysen valizini ModaCruz’dan hazırlamaya başla, toplamda 500 TL’lik alışverişini yap, biletin bizden olsun 🙂

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir