Altın Küre Ödülleri 2017: Kırmızı Halıda Kim Ne Giydi?

Oscar’ın habercisi olarak bilenen Altın Küre Ödülleri dün gece görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Beverly Hills’de gerçekleştirilen ödül töreninden önce davetliler ünlü modacıların tasarımlarıyla şıklık yarışındaydı. En çok beğendiğimiz kırmızı halı görünümlerini senin için seçtik!

1-Emma Stone

Emma Stone geceye damgasını vuran isimdi. Başrollerini Ryan Gosling’le paylaştığı La La Land tam 7 dalda ödülün sahibi oldu! Hem zarif Valentino elbisesi hem de aldığı ödüller sayesinde insanlar gözünü ondan alamadı. Emma takılarını minimumda tutarak sadece elmas bir kolye tercih etti ve bizi büyüledi!

74th-Annual-Golden-Globe-Awards-Arrivals

Valentino elbise fırsatları için hemen tıkla!

2-Natalie Portman

İkinci çocuğuna hamile olan Natalie Portman sence de büyüleyici gözükmüyor mu? Jackie filmiyle en iyi kadın oyuncu ödülüne aday gösterilen Natalie Portman filme gönderme yaparak o dönemin tarzında bir Prada elbise tercih etti. Tiffany&Co takılarıyla da stilini tamamlayarak göz kamaştırıcı bir görünüme ulaştı!

natalie-portman-5de5d0e9-6ad1-493b-b87f-1631ad41d921

Prada fırsatları için hemen tıkla!

Tiffany&Co fırsatları için hemen tıkla!

3-Blake Lively

Blake Lively Versace elbisesiyle kırmızı halıya yakışır bir görünüme ulaştı. Alışılmışın dışında cepli bir tasarım tercih eden Lively farklı tarzını yine ortaya koymuş oldu. Saçıyla, makyajıyla yine çok şık ve zarif!

Blake-Lively-Versace-Dress-Golden-Globes-2017

Versace fırsatları için hemen tıkla!

4-Jessica Biel

Jessica Biel bir Elie Saab tasarımıyla kırmızı halıda boy gösterdi. Normalde daha sade tasarımlarla görmeye alışık olduğumuz Jessica, Elie Saab’ın adeta imzasını attığı elbiseyle herkesi büyüledi. Göğüs dekoltesiyle kontrast oluşturan etek kısmı bizim çok hoşumuza gitti. Takı ve saç modeli seçimine de bizden tam puan!

rs_634x1024-170108161257-634.jessica-biel.cm.1817

Elie Saab fırsatları için hemen tıkla!

5-Lily Colins

Kim demiş Zuhair Murad sadece gelinlik tasarlar diye? Lily Colins Zuhair Murad elbisesiyle adeta peri masallarından çıkmış gibi! Monokrom göz makyajı, kırmızı ruju ve örgülü toplanmış saçlarıyla prensesleri andırıyor.

rs_634x1024-170108153812-634.Lily-Collins-Rose-Lace.jl.0100917

Zuhair Murad fırsatları için hemen tıkla!

ModaCruz Moda Editörü

Ece GÜÇEL

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir