Akrep Burcu Kadınlarının Stil İpuçları

Ayın burcu: Akrep!

Akrep kadınları daima stilleri ile iddialı tavırlarını ortaya koyarlar. Tüm görünümü ile her zaman stil sahibi görünen akrep burcu kadınları, gizemli ve seksi bir stili benimsemişlerdir. Genelde çarpıcı ve koyu tonları tercih eden akrep kadınının favori renkleri siyah ve kırmızıdır. Vazgeçilmezleri arasında; minik siyah elbise, kırmızı stiletto ve clutch’lar vardır.

Ofis stili için seçimlerini en hit parçalardan yana kullanır. Sokak stili ve feminen bir tarzı yalın bir zarafet ile birleştiren akrep kadını için sokaklar onun podyumudur. Kıyafetlerinde metalik görünümlü parçalar tercih ederken, aksesuarlarında ise altın rengi favorileri arasındadır. Basic bir etek ve kazak bile giyse bu ikiliyi stiletto ile tamamlamayı tercih eder.

Günlük bir görünümde ise sneaker’lar yerine babetleri tercih eder. Onun için babet tasarımları günlük giyimin vazgeçilmezleri arasındadır. Modayı yakından takip ettiği için onu her an bir Chanel babetleri ile görebilirsiniz. Üzerinde ise vücut hatlarını ortaya çıkaran skinny jean ve iddialı renklerde bir kazak ile görebilirsiniz.

(Görsellerde işaretli yerlerin üzerine tıklayarak ürünlerin fırsatlarına ulaşabilirsin!)

 

Ofis Stili

akrepburcu_blog03

Günlük Stili

akrepburcu

Gece Stili

akrep burcu

Modacruz Moda Editörü

Yeliz GÜLTEKİN

 

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir