Akdeniz Ruhunu Barselona’da Yaşa

Barselona denilince akla gelen şeyler; Gaudi eserleri, Las Ramblas alışveriş caddesi ve uçsuz bucaksız plajlar! Barselona her daim kıpır kıpır ve canlı bir şehir bu sebeple en çok görmek istediğimiz şehirlerin başında geliyor 🙂 Barselona seyahatin için yanına alacakların konusunda kararsızsan valizin için seçtiğimiz parçalara hemen göz at!

Barselona’yı keşfetmenin en güzel yolu yürümek! Bu şehir tarihi yapısı ve sokaklarıyla ancak yürüyerek keşfedilebilir. Bunun için kot şort ise en ideal parça. Barselona valizine ilk olarak kot şortu ekliyoruz 😉

barcelona

İspanyol ateşinin tam zamanı! 70’lerden sonra günümüzde altın çağını yaşayan çiçekli bir elbiseyi bu seyahatte valizine eklemezsen olmaz 🙂

barcelona4

Gaudi’nin eserlerinin bulunduğu büyüleyici Park Güell’i görmeden oradan ayrılma deriz. Burada gezilecek çok yer olduğu için rahat bir çift espadril en yakın arkadaşın olacak.

barcelona2

Barcelona’nın sokaklarını keşfederken rahatlık ön planda olsun . Bu yüzden yanına en sevdiğin ve en rahat elbiseni al deriz. Güneş gözlüğünü de sakın unutma!

barcelona3

İspanyanın ünlü plajlarında bol bol vakit geçireceğine eminiz 🙂 Yakıcı güneşten korunmak için ise güneş kremi şart. Hem yüz hem vücut için birer güneş kremini valizine eklemeli ve gün içinde sık sık yenilemelisin!

barcelona5

Unutma, ay boyunca yapacağın toplam 500 TL’lik alışverişine, gidiş dönüş biletin bizden! 🙂

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir