5 Adımda Audrey Hepburn Stili

Unutulmayacak bir stile ve zarafete sahip stil ikonumuz Audrey Hepburn’un tarzını radarımıza aldık. Amacımız mı? Bu harika kadından ilham almak!

68de227ea0b03853db65a458c9f81703

Audrey Hepburn’un kusursuz stilini 5 kolay adımla hemen uygulamaya başlayın:

1-Siyah elbise, siyah elbise, siyah elbise!
Tiffany’de Kahvaltı filminde, Hubert de Givenchy imzalı siyah elbisesi ile akıllara kazınan Audrey Hepburn, moda dünyasında büyük ses uyandırdı. Siyah elbisenin sade ve asil duruşunu, mücevherler ve incilerle tamamlayarak bu parçanın vazgeçilmezliğini bir kez daha gözler önüne serdi.
e85fb32c66bdaf862b8e022877984b6f
2-Topukluları unutun, babetlere yatırım zamanı. Stilettoların seksi bir görünüm yarattığı kanıtlanmış olsa da Audrey Hepburn babetler ile nasıl feminen ve zarif görünebileceğini yine bize kanıtladı.
Sigaret pantolon ile ya da elbise ile babetin zarif dokunuşuna siz de izin verin. Bu arada Audrey Hepburn gibi minyon ve ince bileklere de sahipseniz çok şanslısınız!
22a478af661d59e9cb6f49ef5af052b5
3-Feminen ve maskülen parçaları bir arada kullanın. Makosen ayakkabılar ile eşarbı birlikte düşünebilir, ya da ekoseli gömlek, kumaş pantolon ve babet üçlüsünü deneyebilirsiniz. Audrey Hepburn narin duruşuyla maskülen de giyinse feminenliğinden ödün vermemiştir.
609ecab45de26c39c225ff1e666ee5f4
4-Aksesuarlara önem verin. En sade elbiselerini her ortamda kullandığı şapkası ve güneş gözlüğü ile tamamlayan sevgili stil ikonumuz, kimin ne düşündüğünü umursamadığı bir gerçek. Ve bu özgüvenli tavrıyla, şıklığıyla herkesin dikkatini çekmeyi başardı.
Siyah güneş gözlüğünüz ve şapkanız yoksa alışveriş listenize hemen ekleyin.
ca32mbBm92o
5-Makyajınız da stillinizi yansıtmalı ve doğal olmalı. Audrey Hepburn gibi bakımlı ve size özel makyaj stiline sahip olmaya hemen başlayın: Mükemmel kiprikler için rimel seçiminizi doğru yapmalı, etkileyici bakışlar için eyelinerınız daima yanınızda olmalı.  Kaşlarınızı da tıpkı onun gibi kalınlaştırmanızı da öneririz! Bunun için değişik yöntemler var; microblading yaptırabilir ya da kaş farı, kaş kalemi her gün yardımcınız olabilir. Ve tabi ki siyah elbiseniz için koyu kırmızı bir ruju da unutmamalı!
Modacruz Moda Editörü
Figen ÇEKEN
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir