5 Adımda Modacruz’ da İyi Satış Yapmak

Modacruz’ da yeni yada şuan üyeliği devam eden kullanıcılarımız; satışlarınıza yardım etmek için buradayız. Dolabınızdaki kıyafetleri nakite çevirmek için en popüler Modacruz  ipuçlarını sizin için topladık.

İşte ipuçlarımız:

1. Ürün hangi kategoriye ait?

Satışa sunacağınız ürünleri listelerken kategorisini (aksesuar,takı,ceket,ayakkabı…) mutlaka doğru seçin. Alıcılar ürünleri kategorilerden aramaktadır.

2. Doğru bir açıklama yapın.

Önceden sevdiğiniz ürünü satarken mümkün olduğunca fazla bilgi sağlamanız önemlidir. Öncelikle durum bilgisini  “Yeni-Etiketli” veya “Az kullanılmış” girin. Az kullandığınız ürünün “iyi durumda” veya “yeni gibi” olmasını belirtin; ikisi farklı şeydir. Rengini, ölçülerini ve kumaş bilgilerini yazın. Dilerseniz kombin önerisi de verebilirsiniz.

image

3.Ürün fotoğrafını çekerken özen gösterin.

Aydınlık ortamda, rengi doğru çıkacak şekilde net fotoğraflar çekin. Kıyafetleri çekerken ya askıya asın yada bir arkadaşınızdan yardım isteyerek üzerinizde ön ve arka olacak şekilde fotoğraflayın. Arka planınızın her zaman düz, sade olmasına dikkat edin.

4.Ayrıntıların da fotoğrafını çekin.

4 fotoğraf ekleyebildiğiniz için ürünün ayrıntılarını(cep,fermuar vs.) ve orjinalliğini temsil edecek kısımlarını da gösterin.

image

5.Kullanıcılarla iyi iletişim içinde olun.

Ürünleriniz hakkında doğru bilgi vermek (defolu, orjinal vs) sizi güvenilir kılar. Alıcılarınız sizi tercih eder ve alışverişte devamlılık sağlarsınız.

Mutlu kazançlar!

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0