2017 Yılında En Moda Renkler Hangileri?

Yeni Yılın En Moda Renkleri

Sürekli değişen trendler ile başa çıkmak zor. Dünyada her sene yapılan moda haftaları ile trendler belirleniyor biz de bu trendleri hatmederek kendi stilimize göre uyarlıyoruz. Yeni politikamız ise 2017 İlkbahar/Yaz sezonu ve en moda renkler…

Dersimiz: En Moda Renkler!

Yeni sezon trendleri var olmaya devam ettikçe dolaplarımızı güncellemeye devam ediyoruz. Dolabımıza kattığımız her nadide parçayı yeni tasarımlarla kombinleyerek yeniliklere açık olduğumuzu göstermemiz şart. 🙂

Konu hazır yeni sezon trendlerinden açılmışken, 2017 yılının moda renklerini seninle tanıştırmak isteriz. Sen de hazırsan renk dersimize başlayabiliriz. En sevdiğin kupan ile kahve ya da çayını al, rahat bir yere geç ve yazımızı okumaya devam et öyleyse.

Aşkın Rengi: Kırmızı

Özellikle yeni yıl zamanlarında birçok kadının hatta erkeklerin üzerinde görmeye alışkın olduğumuz kırmızı ve tonları, 2017 yılında üniformamız olmaya hazırlanıyor. Her şekilde iddiasını kanıtlayan bu ton her zamankinden daha moda ve stil sahibi bir şekilde karşımızda. Bu nedenle dolabına kırmızı elbise, kırmızı abiye, kırmızı ayakkabı ya da bir kırmızı etek ile güncellemeyi sakın unutma!

2017 moda renkler kırmızı kıyafet sokak stili

Romantik Pembe

Hayata hep pozitif yönden bakmanın önemli olduğuna inanıyoruz. Buna hayata pembe gözlüklerden bakmak da diyebilirsin. 🙂 Bu rengin önemini biliyoruz. Dolayısı ile yeni sezonda pembe ve tonlarının fazlasıyla trend olacağını gördüğümüzde hiç şaşırmadık açıkçası. 2016 yılında da krallığını ilan eden pembe, yeni sezonda da trend listelerinde yerini başka renk tonlarına kaptırmayacak gibi görünüyor. O halde sana şeker gibi bir yıl dilerken, dolabını da pembe ceket, pembe elbise ve pembe ceket gibi sezonun favori parçaları ile güncellemeni tavsiye ediyoruz.

2017 moda renkler pembe sokak stili

 

Siyah Yerine Yeşil

Yeni siyah haline gelecek olan yeşil ve tonları günlük stilimize uyarlanıyor. Anlaşılan bu sezon dolaplarımız gökkuşağı halini alacak. Yeşil ve tonlarını aksesuarlar ile kullanmaktan korkma. Bu şekilde hem trendlere uyacak hem de kendi kişiliğini yansıtabileceğin aksesuarların ile dikkatleri üzerine çekeceksin. 2017 yılında; yeşil ayakkabı, yeşil abiye ve yeşil çanta gibi parçalara yatırım yapabilirsin. Hemen ModaCruz dolaplarını incelemeye başla! Kendine göre bir şeyler kesinlikle bulacaksın.

2017 moda renkler yeşil sokak stili

 

Sarı ile Stilini Canlandır

Birçok ünlü moda tasarımcısının podyumlarında bu rengi fazlasıyla kullanması bir tesadüf değil. Sarı ve tonları artık her yerde! 2017 yılının en moda renklerinden biri olan sarı parçaları mutlaka dolabına eklemelisin. Yazı ve sıcağı anımsatan bu rengi tamamlayıcı parçalarında da kullanabilirsin. Sarı ve tonlarının aynı zamanda mutluluk verici bir enerjileri olduğunu da biliyor muydun? O halde bu yıl senin yılın olsun ve hep mutlu ol! Bu sırada; dolabını sarı ayakkabı, sarı abiye ve sarı etek gibi parçalarla güncel tutmayı unutma!

2017 moda renkler sarı sokak stili

 

Sezon trendlerinden geri kalmamak ve daima stil sahibi bir görünüm elde etmek için dolabını mutlaka bu moda renkler ile güncellemelisin.

ModaCruz’daki tüm fırsatları keşfetmek için hemen tıkla!

 

ModaCruz Moda Editörü

Yeliz GÜLTEKİN

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir