2016 Yaz’ının En Hit Çanta Modelleri

Bu sene de çanta tasarımcıları, her sene olduğu gibi  farklı seçenekleriyle başımızı döndürmeye devam ediyorlar.

Konu çanta olunca alışveriş tutkumuzun arttığı ve sayısı ne olursa olsun bir çantayı gördüğümüz an vurulduysak onu almak için kendimize uydurduğumuz bahaneler olduğu doğrudur! (Hadi itiraf edin; söz aramızda kalacak:))

2016’nın en hit çanta modellerine geçmeden önce hatırlatmak istediğim bir konu var. Tüketim çılgınlığına dur demek, gardırobunuzun daha kullanılabilir ve yeni çantanıza bütçe çıkarmak adına uzun zamandır kullanmadığınız çantaları ayırıp, Modacruz dolabınızda listeleyerek sizin kadar sevecek  birini bulmanızı öneriyorum! Emin olun şimdi alacağınız çanta için içiniz daha rahat edecek:)

Ve trend yükselişine geçen çantalara gelirsek;

Zincirli çanta modelleri:

Evet bu bahara çantalara zincirlenerek girdiğimiz doğru ve bu trend yazın da devam edecek. Her markada mutlaka karşılaşabileceğiniz modelleri seçerken; tüm sakinliğinizi koruyup en çok beğendiğinize yatırım yapmanızı öneririm:)

Louis-Vuitton-Black-Owl-Print-Twist-Bag-Spring-2016

 

Resort-2016-comes-with-surprises-from-Moschino-4

Modacruz’da ikinci el zincirli çanta fırsatları için tıklayın!

Eğlenceli tasarımlar:

Çantaları bu sezon değişik formlarda görmeye hazır olun. Kutu, çiçek, arı kovanı, daire gibi tasarımlarla farklılık yaratan, kombinlerinize renkleriyle de canlılık getirecek çantaları yaz akşamlarında yanınızdan ayıramayacaksınız.

Moschino-Bags

Kate-Spade-Spring-Summer-2016-Bag-Collection

Hasır çantalar:

Hasır çantalar plajdan günlük hayata taşınıyor. Bir çok markanın detaylarda hasır kullandığını göreceksiniz. Kate Spade ve Tory Burch un eğlenceli tasarımları bu sezon favorilerimiz arasında. Defilelerden de anlayacağımız üzere bu sene elde tutulan çanta modelleri de trend!

2016 Yaz'ının en hit çanta modelleri

37-spring-2016-bags-accessory-jewelry-trends-wicker-kate-spade-h724

İkinci el Hasır çanta fırsatları için tıklayın.

Beyaz renk çanta modelleri:

Siyah renk çantanın zamansız olduğu doğrudur fakat bu sezon beyaz renk çantalar trend yükselişine geçerek tahtta oturacak. Yazın her kombininize ayak uyduracak güçte olan beyaz çantaları gündüzden geceye kullanabilirsiniz.

İkinci el Beyaz renk çanta modelleri için tıklayın.

Modacruz’da bu trendlere göre en çok satılan çanta markalarından favorilerimiz: Louis Vuitton, Michael Kors, Love Moschino, Beymen ve Vakko.

Hadi çanta detoksunuzu yapıp, hemen yeni arkadaşınız olacak çantanızı ikinci el fırsatlarından seçin:)

Modacruz Moda Editörü
Figen ÇEKEN

 

 

 

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir