2015 Kış Sezonu Modası

Bu kışın ana trendleri neler, en çok hangi renkler tercih ediliyor, kombinlerimizi nasıl oluşturmalıyız, gelin hep birlikte kısa bir göz atalım.

Yaz sezonunda alışkın olduğumuz mavi, fuşya, mor, mürdüm tonları kasvetli kışa inat bu sezon da tercih edilmeye devam edecek.

Bu sezon mor çok moda, hemen hemen her aksesuar ve kıyafette görebileceğiniz şüphesiz. Hala mor bir aksesuar edinmediyseniz, Modacruz dolaplarına göz atmakta fayda var!

 Aynı zamanda gümüş, bronz ve altın tonlarının mor ve siyah ile kombinlenerek kullanılması en çok tercih edilen çeşitten!

Bu kış peplum elbiseler kadın silüetlerinin altını çiziyor. Bele oturan parçalar daha sonra hacimleniyor. Kafife ve tüvit kumaş ise anahtar parçaların vazgeçilmez kumaşlarından, hem sıcak tutacak hem de şıklığınızdan ödün vermeyeceğiniz bir tarz yaratmış olacaksınız.

Maxi etekler hakimiyetini son hızla sürdürürken kışa uyum sağlayıp salaş kazaklarla kombinleniyor. Omuz ve sırtta şeffaflık , transparan bir görünüm dikkatleri çekiyor.

Geniş kesimleriyle dikkat çeken pantolonlar ise yüksek belli, kısa paçalı ve çoğunlukla saten tarzı ipeksi kumaşlardan oluşuyor.

Deri ve kürk parçalar oldukça revaçta ama ikisinin birlikte kullanılması yeni sezonun eğilimlerinden.

Dantel kıyafetler yazın olduğu gibi, yine kışın da her tarafımızı sarıp sarmalayacak. Bu sezon günlük kombinlerde daha giyilebilir şekilde kullanılıyor. 

Kışın vazgeçilmezi ise anorak montlarla yaratılan spor ve salaş kombinler.

Basit çizgiler, belli belirsiz silüetler ya da baştan aşağı tek renk giyinmek ve sadelik  de 2015 kış sezonunun en önemli eğilimlerinden.

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir